HABERLER TARiH KÖYLE İLGİLİ YEMEKLER SÖZLÜK EVLENENLER HACCA GİDENLER ÖLENLER ŞİİRLER MANİLER

GEÇMİŞ YIL HABERLERİ
2012 YILI 2011 YILI 2010 YILI 2009 YILI
2008 YILI 2007 YILI 2006 YILI 2005 YILI

2005 YILI HABERLERİ

                

Köyümüz sakinlerinden Recep Akın ve Yalçınkaya kardeşlerin katkıları ile köyümüze güzel bir hediye armağan etmişlerdir kendilerine teşekkür ediyoruz.

Köyümüz sakinlerinden 
Süleyman Ballı 
Sabriye Ballı 26.12.2005 günü hac vazifelerini yapmak üzere gittiler Allah Kabul etsin güle güle gitsinler güle güle gelsinler. 
Hasan ÖZMEN 
Hanife ÖZMEN,  
Hüseyin ÖZKAN 
Hatice ÖZKAN 30.12.2005 günü hac vazifelerini yapmak üzere gittiler Allah Kabul etsin güle güle gitsinler güle güle gelsinler.

 
İbrahim YALÇINKAYA'nın Enes Yalçınkaya adında 04.12.2005 tarihinde bir erkek çocuğu olmuştur ALLAH analı babalı büyütsün.

Köyümüz sakinlerinden Hüseyin, Sabri ve Süleyman ÖZKANLAR' ın biricik anneleri Naile ÖZKAN 1333 doğumlu (1917) 09.11.2005 Çarşamba günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Ailesine ve yakınlarına ALLAH' tan rahmet ve sabır diliyoruz.

Köyümüz Halkından Refik DALÇINTÜTEN' in oğlu Ali DALÇINTÜTEN askerliğini tamamlayarak gelmiştir hayatında başarılar diliyoruz.

 

Köyümüzün nadir yetiştirdiği  iş adamlarından Talip BALCI' nın hayat arkadaşı, hanımı hakkın rahmetine kavuşmuştur. Yakınlarına başsağlığı ve sabır Allah'tan rahmet diliyoruz.

Köyümüz sakinlerinden Hüseyin GENCER' in oğlu Bayram GENCER' in 01-02  Ekim günleri OSKA düğün salonunda düğünü oldu düğününden dolayı hayırlı ve uğurlu olsun ALLAH geçim versin

Köyümüz sakinlerinden İsmail KILIÇ' ın oğlu Salih KILIÇ nişanlanmıştır hayırlı ve uğurlu olsun ALLAH tamamına erdirsin versin

 
Köyümüz sakinlerinden Ebubekir BALCI 'nın oğlu Refik BALCI 'nın 09/ 10 Eylül günleri düğününden dolayı hayırlı ve uğurlu olsun ALLAH geçim versin

Köyümüz sakinlerinden Sebahattin ÇİMEN' in oğlu Ümit ÇİMEN' in 10 / 11 Eylül günleri düğününden dolayı hayırlı ve uğurlu olsun ALLAH geçim versin

Köyümüz sakinlerinden İsmail ÖZTOPRAK' ın oğlu Osman ÖZTOPRAK' ın 24 / 25 Eylül günleri düğününden dolayı hayırlı ve uğurlu olsun ALLAH geçim versin

Köyümüz sakinlerinden Erdal GÜNER' in oğlu Nuri GÜNER' in 24 / 25 Eylül günleri düğününden dolayı hayırlı ve uğurlu olsun ALLAH geçim versin

Köyümüz sakinlerinden Hasan YALÇINKAYA' nın Kızı Yüksel' in 24 / 25 Eylül günleri düğününden dolayı hayırlı ve uğurlu olsun ALLAH geçim versin

 
Köyümüz halkından Mustafa ULUSOY (Hamza Mehmet' in oğlu) 22.08.205 pazartesi günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Allah rahmet eylesin yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
Köyümüz sakinlerinden Mustafa SARIKAYA' nın oğlu Vedat SARIKAYA' nın 12/ 13 / 14 ağustos günleri düğününden dolayı hayırlı ve uğurlu olsun ALLAH geçim versin
 
Köyümüz sakinlerinden Fatma TOPRAKTEPE' nin Kızı Cevriye TOPRAKTEPE' nin  13 / 14 ağustos günleri düğününden dolayı hayırlı ve uğurlu olsun ALLAH geçim versin
Köyümüz sakinlerinden Hasan KESKİN' in oğlu Yusuf KESKİN' in 19/ 20 / 21 ağustos günleri düğününden dolayı hayırlı ve uğurlu olsun ALLAH geçim versin
 
Fatma BOZKURT (Patiş) Nurettin BOZKURT' un annesi 24.07.2005 Pazar  günü hakkın rahmetine kavuşmuştur.  Manisa' da toprağa verilmiştir. Allah yattığı yeri Cennet mekan eylesin Allah Taksiratını affetsin. Çocuklarına, torunlarına ve sevenlerine sabır diliyoruz Allah rahmet eylesin diyoruz. Karacaören halkı adına yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

Greyder ile düzeltme yapılmış ve kum dökülmüştür. Döşenmek üzere parke taşı getirilmiştir. 14.07 2005 günü parke taşı döşenmeye başlanmıştır. İnşallah en kısa zamanda biter ve köylülerimiz için hayırlı olur.
 

02.Temmuz 2005 tarihinde köyümüzün köy içi yolları parke taşı döşenmesi için çalışmalar başlamış olup köy içi düzeltme ve düzenleme çalışmaları başlamıştır.
03.07.2005 Tarihinde Berat Özkan'ın çocuklarının sünnet töreninden dolayı gözünüz aydın ALLAH askerliklerini ve evliliklerini gösterir inşallah hayırlı ve uğurlu olsun.
20 Mayıs 2005 tarihinde H.Hüseyin BABAYİĞİT' in oğlu Berat BABAYİĞİT' in bir kız bir erkek olmak üzere ikiz çoçukları olmuştur. ALLAH analı babalı büyütsün gözünüz aydın ALLAH hayırlı ömürler nasip etsin Babasına Annesine Dedelerinin Ninelerinin Gözü aydın
Ayşe DÖNMEZ 05.05.2005 Perşembe günü hakkın rahmetine kavuşmuştur.  Köyde toprağa verilmiştir. Allah yattığı yeri Cennet mekan eylesin Allah Taksiratını affetsin. Çocuklarına, torunlarına ve sevenlerine sabır diliyoruz Allah rahmet eylesin diyoruz. Karacaören halkı adına yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
 

Fatma ULUSOY 24.04.2005 Perşembe günü hakkın rahmetine kavuşmuştur.  Güllüce Köyünde toprağa verilmiştir. Allah yattığı yeri Cennet mekan eylesin Allah Taksiratını affetsin. Çocuklarına ve sevenlerine sabır diliyoruz Allah rahmet eylesin diyoruz. Karacaören halkı adına yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Köyümüz sakinlerinden Mustafa Sarıkaya’ nın ikinci oğlu Vedat Sarıkaya Palaslı Ramazan Sarıbalık’ ın kızı ile 02.04.2005 tarihinde nişanlanmışlardı.ALLAH hayırlı ve mübarek eylesin ALLAH geçim talihi versin.

Köyümüz sakinlerinden Ebubekir Balcı' nın oğlu Refik Balcı yine köyümüz sakinlerinden Fatma Bozkurt' un kızı ile nişanlanmışlardır ALLAH geçim talihi versin gözünüz aydın hayırlı uğurlu olsun.

1953 doğumlu 52 yaşındaki Hanife Yalçınkaya 23 Şubat 2005 Çarşamba günü  Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Allah yattığı yeri Cennet mekan eylesin Allah Taksiratını affetsin. Çocuklarına, torunlarına ve sevenlerine sabır diliyoruz Allah rahmet eylesin diyoruz. Karacaören halkı adına yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

1923 doğumlu Tahsin YILMAZ 08.03.2005 Salı günü hakkın rahmetine kavuşmuştur.  Manisa Akhisar İlçesi Dereköy' de toprağa verilmiştir Allah yattığı yeri Cennet mekan eylesin Allah Taksiratını affetsin. Çocuklarına, torunlarına ve sevenlerine sabır diliyoruz Allah rahmet eylesin diyoruz. Karacaören halkı adına yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

1925 doğumlu Melek YILMAZ 20.03.2005 Pazar günü hakkın rahmetine kavuşmuştur.  Manisa Akhisar İlçesi Dereköy' de toprağa verilmiştir Allah yattığı yeri Cennet mekan eylesin Allah Taksiratını affetsin. Çocuklarına, torunlarına ve sevenlerine sabır diliyoruz Allah rahmet eylesin diyoruz. Karacaören halkı adına yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

01.02.2005 tarihinde Hasan Dönmez' in kızı olmuştur. İsmi Fatma Sena olan bebeğimize sağlıklı uzun ömürler diliyoruz.

1932 doğumlu 73 yaşındaki Nesibe Çamağaç 13 Ocak 2005 Perşembe günü  Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Allah yattığı yeri Cennet mekan eylesin Allah Taksiratını affetsin. Çocuklarına, torunlarına ve sevenlerine sabır diliyoruz Allah rahmet eylesin diyoruz. Karacaören halkı adına yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

ANA SAYFA